Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne są idealnym sposobem na szybki przyrost masy mięśniowej wśród osób mający problem z naturalnym przyrostem masy. Swoje zastosowanie mają także w leczeniu wielu poważnych chorób u dzieci i dorosłych, dzięki swojemu przeciwzapalnemu działaniu. Same sterydy anaboliczne nie zapewnią nam wymarzonej sylwetki, musimy połączyć je z odpowiednim treningiem na siłowni. Po anaboliakch znaczny przyrost masy mogą osiągnąć ektomorficy, czyli osoby z natury szczupłe które mają duże problemy z naturalnym przyrostem masy, nawet gdy stosują się do swojej diety i jedzą bardzo duże ilości jedzenia. Ich metabolizm jest tak szybki, że nie potrafią naturalnie zdobyć kilku kilogramów więcej.

Oprócz anabolików dobrym sposobem na przyrost masy jest także testosteron. Główną zaletą testosteronu jest to, że wywiera działanie anaboliczne, a więc rozrost mięśni szkieletowych. Dobry testosteron możemy zdobyć na wielu stronach internetowych, jednym z nich jest testosteron na koksiarz.com Dodatkowo testosteron wpływa na wzrost popędu płciowego oraz przyspiesza wzrost. Wielu zapaśników oraz wrestlerów np. z WWE opiera swoje sylwetki właśnie na tym specyfiku, przez co cały czas wyglądają na większych niż przeciętny człowiek
ćwiczący na siłowni.

Dzięki sterydom anabolicznym i testosteronowi, możemy znacznie szybciej osiągnąć pożądane efekty, niż bez przyjmowania tych substancji. Osoba ćwicząca ciężko na siłowni i stosująca dietę osiągnie w rok to, co my osiągniemy w trzy miesiące pracy ze sterydami.

Więcej: Na naszej stronie tutaj