Wymarzona łazienka

Kupiliśmy dom z umeblowaniem, ale nie wszystko mi się podobało. Przeprowadzając się do niego, wiedzieliśmy że będziemy musieli dużo rzeczy kupić. Urządzenie kuchni było rewelacyjne, tu niczego nie trzeba było wymieniać. W sypialni zostawiłam nowe meble, albo prawie nowe, za to łóżko do spania, nie było w moim stylu i raczej niewygodne.
Salon był bardzo skromnie urządzony jak na powierzchnię 100 m kw. Stały tylko dwie małe komody i stolik pod telewizor. To za mało dla naszej rodziny.
Do łazienki trzeba było kupić meble łazienkowe, ponieważ poprzedni właściciel, zaczął robić remont i wszystko usunął. Remont musieliśmy dokończyć sami. Nawet to lepiej, bo zrobiliśmy małe przeróbki dla własnej wygody. Z wyborem mebli nie było problemu, bo wszystkie meble łazienkowe były robione na zamówienie. Nowe lśniące, pięknie się prezentowały.
W poprzednim domu łazienka była bardzo mała i ledwo mieściły się dwie szafki do tego pralka. Teraz mamy luksus. Łazienkę na piętrze mamy dużą z małym oknem. Mebli w łazience jest tyle, że jeszcze jest miejsce w szafkach. Będę mogła nareszcie wszystkie kremy trzymać na jednej półce. Na pewno to jeszcze nie koniec przemeblowania. Zawsze zwracałam uwagę na wystrój łazienki, ponieważ to było moje marzenie, mieć dużą, piękną i pachnącą łazienkę. Wreszcie moje marzenia się spełniły. W domu obok salonu jest jeszcze toaleta dla gości. Tak jest urządzona, żeby nikt nie czuł się skrępowany. Mój mąż stwierdził, że też nie będzie czuł się skrępowany, jak mnie tam zaciągnął.

Źródło: Sanswiss