Zareklamuj się kreatywnie

Dobry pomysł jest ważny, aby pozostać w pamięci klienta i nieszablonowo zainteresować go swoją ofertą. Do produkcji swoich materiałów reklamowych warto poszukać firmy, która podejdzie do ich zrobienia w sposób profesjonalny i rzetelny. I oszczędny. Bo czasami tanio znaczy dobrze.

Tanie wizytówki są tego najlepszym przykładem. Choć cena jest przystępna, to mnogość kombinacji jest ogromna. Różna kolorystyka, orientacja pozioma lub pionowa, możliwość wyrobienia konkretnych pakietów, gotowe wzory dla konkretnej branży… Jest naprawdę wiele rozwiązań.

Ciekawym rozwiązaniem do promocji jest też druk naklejek. Tutaj też różnorodność technik jest olbrzymia. Naklejki można drukować na papierze, folii zwykłej lub przeźroczystej. Gotową naklejkę można wyciąć według praktycznie każdego kształtu i wymiaru. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Popularne są vlepki. Są to naklejki odporne na warunki atmosferyczne (często wodoodporne) i wytrzymalsze niż zwykła naklejka. Mogą być matowe lub błyszczące.
W ich przypadku kolor można dopasować do potrzeb klienta, bo cyfrowe maszyny, na których są drukowane, nie mają praktycznie ograniczeń.

Niekonwencjonalnym rozwiązaniem są naklejki magnetyczne. W ich przypadku również można wybrać pomiędzy matowym lub błyszczących rozwiązaniem. Można przy ich pomocy zareklamować swoją firmę choćby na samochodzie lub innej przywierającej metalowej powierzchni. Takie naklejki nie niszczą lakieru i podobnie jak tradycyjne naklejki są odporne na warunki atmosferyczne. Mogą posłużyć nawet kilka lata.

Autor: Naklejki magnetyczne